Kui ostad ja registreerid uue Bosch i-Dos pesumasina, saad ostult kuni 60 eurot tagasi.
Kampaania pakkumist saab kasutada alates 1. novembrist kuni 31. detsembrini 2021. Ostetud toode tuleb registreerida hiljemalt 31. jaanuariks 2022.

automaatdoseerimisega pesumasinad

Osalemiseks ei ole vaja teha muud kui: 


1) Osta uus Bosch i-Dos funktsiooniga pesumasin meie kauplusest Tähesaju City’s või e-poest.
2) Sisestage toote seerianumber (E-number) Boschi kampaania lehel
3) Kirjutage toote kohta arvustus. Mis töötab hästi? Kas on midagi, millega te ei ole rahul?  
4) Võta raha vastu. Selleks läheb vaja oma ostutšekki ja pangakonto andmeid (SWIFT ja IBAN).Raha kantakse sinu kontole ühe kuu jooksul pärast registreerimist.

Kampaania kehtib ostudele, mis on sooritatud ajavahemikul 1.novembrist kuni 31. detsembrini, 2021. Viimane päev toote registreerimiseks on 31. jaanuar, 2022.
Vali oma uus pesumasin välja: 

Mis on i-Dos? 
i-DOS-süsteem – mõõdab iga masinatäie jaoks automaatselt täpselt vajamineva pesuvahendi ja vee hulga. 

Automaatne doseerimine säästab pesuvahendit ja vett.


Kas pesuvahendit on liiga palju või liiga vähe? Enam pole vaja selle pärast muretseda, kuna i-DOS-i intelligentne doseerimissüsteem leiab alati õige vastuse. Teil tuleb vaid pesuvahendi sahtel üks kord täita, misjärel i-DOS mõõdab iga masinatäie jaoks automaatselt täpselt vajaliku vedela pesuvahendi ja vee koguse, et tagada alati suurepärane tulemus. Masin reguleerib doseeritavat kogust, võttes aluseks riiete hulga, kanga tüübi ja määrdumisastme. Tänu sellele ei doseerita pesuvahendit üle ja riietele ei jää nähtavaid jääke, mis võivad põhjustada nahaärritust, ning seda ei kasutata ka liiga vähe, tagamaks, et pesu ei jää määrdunuks. i-DOS kindlustab suurepärase tulemuse, kasutades samal ajal vähem pesuvahendit ja vett.