Philips S5250/06

(Küsi tarneaega)

79 €

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Kaubamärk Philips

Märg- ja kuivkasutusega pardel

Ümarad raseerimispead on loodud nahka kaitsma
Nahalähedane raseerimine ilma sisselõigeteta. Meie ümardatud peadega ComfortCuti terade süsteem libiseb sujuvalt, kaitstes teie nahka.

Mugav kuivraseerimine või värskendav märgraseerimine Aquatec'iga
Valige, kuidas soovite raseerida. Tänu Aquatec Wet & Dry tihendile saate valida kiire ja mugava kuivraseerimise või geeli või vahuga märgraseerimise vahel, seda kas või duši all.

Ümarad servad libisevad sujuvalt üle naha, et raseerimine oleks ohutu
Nautige mugavat raseerimist. Meie ümardatud peadega ComfortCut terade süsteem libiseb sujuvalt üle naha, kaitstes seda sisselõigete eest.

Raseerimispead painduvad viies suunas, et saaksite kiiresti ja nahalähedaselt raseerida
Sõltumatult 5 suunas liikuvad Flex-raseerimispead tagavad nahalähedase kontakti ja kiire raseerimise isegi kaelalt ja lõuajoonelt.

Raseerija saab kraani all puhtaks loputada
Lihtsalt avage raseerimispead ja loputage neid põhjalikult kraani all.

Ühe tasemega aku- ja reisiluku näidikud
Loogilisel ekraanil on näha vajalik teave, mis võimaldab teil oma pardlit parimal moel kasutada: - 1-tasemeline akunäidik - puhastusnäidik - madala akutaseme näidik - raseerimispeade asendamise näidik - reisiluku näidik

40 minutit juhtmeta raseerimist
Ühetunnise laadimisega saate 40 minutit tööaega ehk umbes 13 raseerimist. See pardel toimib vaid juhtmeta režiimis.

1-tunnine laadimisaeg
Tänu meie võimsale, energiasäästlikule ja kauakestvale liitiumioonakule saate iga laadimisega kauem raseerida. Laadige kiirelt viis minutit ja teil on piisavalt energiat üheks raseerimiseks.

Click-on täppispiirel vuntside ja põskhabeme täiuslikuks piiramiseks
Kasutage oma välimuse viimistlemiseks meie nahasõbralikku täppispiirlit. See sobib ideaalselt vuntside eest hoolitsemiseks ja põskhabeme piiramiseks.

Komplektis: täppispiirel.

Märg- ja kuivkasutusega pardel
Ümarad raseerimispead on loodud nahka kaitsmaNahalähedane raseerimine ilma sisselõigeteta. Meie ümardatud peadega ComfortCuti terade süsteem libiseb sujuvalt, kaitstes teie nahka.
Mugav kuivraseerimine või värskendav märgraseerimine Aquatec'igaValige, kuidas soovite raseerida. Tänu Aquatec Wet & Dry tihendile saate valida kiire ja mugava kuivraseerimise või geeli või vahuga märgraseerimise vahel, seda kas või duši all.Ümarad servad libisevad sujuvalt üle naha, et raseerimine oleks ohutuNautige mugavat raseerimist. Meie ümardatud peadega ComfortCut terade süsteem libiseb sujuvalt üle naha, kaitstes seda sisselõigete eest.
Raseerimispead painduvad viies suunas, et saaksite kiiresti ja nahalähedaselt raseeridaSõltumatult 5 suunas liikuvad Flex-raseerimispead tagavad nahalähedase kontakti ja kiire raseerimise isegi kaelalt ja lõuajoonelt.
Raseerija saab kraani all puhtaks loputadaLihtsalt avage raseerimispead ja loputage neid põhjalikult kraani all.
Ühe tasemega aku- ja reisiluku näidikudLoogilisel ekraanil on näha vajalik teave, mis võimaldab teil oma pardlit parimal moel kasutada: - 1-tasemeline akunäidik - puhastusnäidik - madala akutaseme näidik - raseerimispeade asendamise näidik - reisiluku näidik
40 minutit juhtmeta raseerimistÜhetunnise laadimisega saate 40 minutit tööaega ehk umbes 17 raseerimist. See pardel toimib vaid juhtmeta režiimis.
1-tunnine laadimisaegTänu meie võimsale, energiasäästlikule ja kauakestvale liitiumioonakule saate iga laadimisega kauem raseerida. Laadige kiirelt viis minutit ja teil on piisavalt energiat üheks raseerimiseks.
Click-on täppispiirel vuntside ja põskhabeme täiuslikuks piiramiseksKasutage oma välimuse viimistlemiseks meie nahasõbralikku täppispiirlit. See sobib ideaalselt vuntside eest hoolitsemiseks ja põskhabeme piiramiseks.
Komplektis: täppispiirel.

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tooteid saavad kommenteerida vaid registreerunud kasutajad. Palun, logige sisse või registreeruge e-poe kasutajaks

Philips S5250/06, Väike kodutehnika, Ilu ja tervis, Pardlid

Transport

Tarneaeg laos olevatele toodetele on 2-5 tööpäeva ostu maksmise kuupäevast.

  • Tulen ise järele 0 €
  • SmartPost 3 €
  • Omniva pakiautomaat 3 €
  • Kulleriga koju 5 €
Maksmine

Ostu eest on võimalik tasuda makstes pangalingi või krediitkaardiga või järelmaksuga.

Liisi Järelmaks
Summa: 79 EUR
Esimene sissemakse €:
Periood:
Lepingutasu: 8-15 EUR
Kuumakse:
* Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest.

Seotud tooted

Sarnased tooted

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!