Automaatne või manuaalne? Meie juhend aitab teil õige valiku teha.

Tänapäeval on saadaval mitut tüüpi espressomasinaid, millest igal ühel on omad plussid ja miinused. Siin vaatleme lähemalt just automaatset ja manuaalset espressomasinat ning mille poolest eelistatakse ühte kohvimasinat teisele.

Loe lähemalt

Kuivati ostmisel teadke, milliseid funktsioone eelistada. Vaadake üle need kuivati põhitõed ja funktsioonid, mis aitavad teil valida oma vajadustele vastava mudeli.

Loe lähemalt

Tolmu imemine on töö, eriti kodudes ja kontorites. Tolmuimejad võivad olla ka üsna rasked ja mahukad ning neid võib olla raske ümber tõsta. Samas on juhtme vedamine vaakumist pistikupessa ka ebamugav. Varstolmuimejad on suurepärane võimalus majapidamistele, kes soovivad vabaneda traditsioonilise tolmuimejaga seotud probleemidest. Need on kompaktsed, kerged ja juhtmevabad. Loe lähemalt, et saada rohkem teavet tolmuimeja eeliste kohta.

Loe lähemalt

Kas olete kunagi märganud, kuidas eilse õhtusöögi lõhnad kipuvad teie kodus tunde püsima, kaua pärast seda, kui toit on otsas ning nõud on pestud ja ära pandud? Kui toiduvalmistamise lõhn püsib tunde, võib see viidata ebaõigele ventilatsioonile teie köögis või halvale õhuringlusele kogu teie kodus.

Loe lähemalt

Klaaspliidi kasutamisel on palju plusse ja miinuseid. Miinused on see, et see ei kuumene nii kiiresti kui gaasipliit ega ei oma niivõrd täpset temperatuuri regulaatorit. Plussid on see, et selle paigaldamine on odavam ja seda on palju-palju lihtsam korrapäraselt puhastada.

Loe lähemalt
Loodud
Määra langev suund
lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!